60 млн грн. допомоги по частковому безробіттю отримають працівники підприємств малого та середнього бізнесу Миколаївщини

Вівторок, 19 травня 2020, 07:15
Друк

232 роботодавця Миколаївщини вже подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько на своїй сторінці у Facebook.

«Підтримуючи суб’єктів малого та середнього підприємництва, які через карантин були вимушені зупинити або скоротити діяльність, служба зайнятості надає допомогу по частковому безробіттю для виплати найманим працівникам частини зарплати. Завдяки цьому на підприємствах будуть збережені робочі місця і працівникам не доведеться поповнювати списки безробітних», – зазначив Дмитро Оборонько.

За його словами, така допомога надається за зверненням роботодавця і призначена для виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини.

Станом на 14.05.2020 року прийнято 90 позитивних рішень щодо виділення коштів роботодавцям малого та середнього бізнесу для здійснення виплат допомоги по частковому безробіттю 1158 працівникам. Більшість працівників, які отримають допомогу по частковому безробіттю на період карантину, працюють на підприємствах швейного виробництва, дублювання шкіри, оптової та роздрібної торгівлі, вирощування сільськогосподарських культур та інших.

Виплати допомоги по частковому безробіттю здійснюється за рахунок фінансової допомоги, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками. Для Миколаївського регіону з цього фонду виділено на допомогу по частковому безробіттю 60 мільйонів гривень.

Підприємства, які бажають отримати допомогу, можуть подати документи поштою, електронною поштою або через скриньку для кореспонденції, що встановлена у кожному центрі зайнятості https://cutt.ly/LyWhkmP.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами центрів зайнятості https://cutt.ly/lygfS1q