На даний момент 48 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини 18 січня проведено перевірки СПД

18 січня проведено перевірки СПД

e-mail Друк PDF

У Миколаєві знову перевіряли охайність суб'єктів господарської діяльності. Для цього 18 січня співробітники міськвиконкому та адміністрації Ленінського району разом із правоохоронними органами провели рейд, у ході якого дивилися, як дотримується вітчизняне законодавство в частині заборони продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Під приціл перевіряючих потрапили магазини Ленінського району, розташовані неподалік шкіл і робота яких викликала невдоволення городян.

Під час рейду були перевірені кілька таких магазинів. Але в жодному з них порушень виявлено не було. Повертаючись зі шкіл додому, хлопці та дівчата якщо й заходили в такі місця, то купували лише «недорослі» продукти - цукерки, печиво. При бесіді із продавцями останні стверджували, що неповнолітнім алкогольні напої й сигарети не продають. А якщо виникають сумніви у віці покупця, просять показати паспорт. За словами продавців, бували випадки, коли діти хотіли купити заборонені для них товари, але на свої прохання вони чули «Ні!».

Так, результати рейду виявилися позитивними. Але, незважаючи на це, продавцям ще раз нагадали про необхідність дотримуватися законодавства та не продавати дітям сигарети й алкогольні напої.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru