На даний момент 776 гостей на сайті

Інформування про бенефіціарів все ближче: Мінфін майже розробив проект структури власності

e-mail Друк PDF
За інформацією Мінфіну, проект наказу щодо структури власності буде оприлюднено найближчим часом, після узгодження остаточної версії. І тільки після того, як він набере чинності, розпочнеться тримісячний термін для оновлення даних щодо бенефіціарів


Щодо обов'язку юросіб подати дані про бенефіціарів

Нагадуємо, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом №361, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника  та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності наказу щодо форми та змісту структури власності. Про це ми писали тут.

Форма відомостей почала діяти з 1 червня 2020 року, але структури Мінфін ще не затвердив. Відповідно старт строку у три місяця для оновлення даних так й не розпочався.

Розроблення проекту структури

І ось 27 липня Мінфін повідомив, що відбулась робоча нарада з представниками Міністерства юстиції, Міністерства цифрової трансформації, Державної служби фінансового моніторингу та НБУ з питань затвердження форми та змісту структури власності юридичних осіб.

В повідомленні Мінфіну вказується, що наразі завершується робота над розробленням нормативно-правових актів з питань здійснення фінансового моніторингу, в тому числі і проекту наказу про затвердження форми та змісту структури власності.

«Наша головна задача сьогодні – в найкоротший термін доопрацювати та затвердити документ, оскільки у представників бізнесу і державних органів виникає багато запитань в цій сфері», – наголосив перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін наприкінці зустрічі.

Проект наказу буде оприлюднено найближчим часом, після узгодження остаточної версії проекту з державними органами та міжнародними експертами.

Тобто Мінфін тільки збирається підготувати проект структури власності. Далі він має пройти всі стадії реєстрації та офіційного опублікування і тільки після цього набере чинності та дасть старт компанії з оновлення інформації про власників в ЄДР (реєстрації кінцевих бенефіціарів).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru